Warning: in_array() [function.in-array]: Wrong datatype for second argument in /usr/local/apache/www/htdocs/przedszkole9jaslo.szkolnastrona.pl/includes/config.inc.php on line 56
szkolnastrona - Przedszkole Miejskie nr 9 w Jaśle - Grupy - Biedronki 2009/2010
STATYSTYKI: Odwiedziło nas: 272035 osób | Do końca roku: 153 dni | Do wakacji: -34 dni
menukalendarz

Czwartek, 2014-07-31

Imieniny:

Ignacego, Lodomiry

Jak często odwiedzasz naszą stronę internetową?

newsletterpoleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony przez kliknięcie w link poleć nas.

witamy na naszej stronie

Biedronki 2009/2010

Jesteś tu: » Grupy » Biedronki 2009/2010

Grupa „Biedronki" liczy 9-cioro dzieci. W grupie tej pracują: Barbara Sych, Barbara Michowicz, Józefa Zarudzka, Maciej Ochałek - rehabilitant, Agnieszka Cygan - logopeda, ks. Tadeusz Gąsiorowski, który prowadzi religię.

Jest to grupa dzieci o specyficznych potrzebach edukacyjnych, dlatego też w naszej pracy dostosowujemy wymagania do indywidualnych potrzeb i możliwości dzieci. Nasi podopieczni chętnie uczestniczą w różnorodnych zajęciach wychowawczo-dydaktycznych organizowanych na terenie placówki i poza nią. Ogromną radość sprawia im także praca z rehabilitantem oraz wszelkiego rodzaju wycieczki, konkursy, wyjścia np. do kina.

Dzieci otoczone są miłością, serdecznością oraz troskliwą opieką nauczycielek i personelu.

middlebottom.jpg